Benzín 125ml ZIPPO

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
49,5 Kč 40,9 Kč bez DPH
Cena za 1 l: 0,40 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Ověření věku
Kód319

Podle § 6 odst. 1 zákona č. 65/2017 Sb., o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek ve znění pozdějších předpisů, lze tabákové výrobky, kuřácké potřeby, bylinné výrobky určené ke kouření a elektronické cigarety prodávat pouze prostřednictvím prostředku komunikace na dálku, pokud je vyloučen jejich prodej osobám mladším 18let. Za tímto účelem musí být prodejce těchto výrobků prostřednictvím prostředku komunikace na dálku vybaven počítačovým systémem, který elektronicky jednoznačně ověří věk spotřebitele.

Vzhledem k příliš vysoké náročnosti a komplikovanosti tohoto opatření není naše společnost schopna tento fakt zařídit. Nicméně objednávka výše zmíněných produktů není zakázána e-maillovou či telefonickou formou. Proto pokud máte zájem si výše zmíněné produkty u nás objednat, neváhejte nás kontaktovat.

Upozorňujeme Vás, že učiníte-li takovou objednávku, budou se na ni vztahovat naše obchodní podmínky, tj. objednávku učiníte v souladu s našimi obchodními podmínkami, které jsou umístěny na těchto našich stránkách.

Dále Vás upozorňujeme, že tabákové výrobky lze prodat pouze osobám starším 18-ti let.

Omlouváme se za komplikace.

Počet v balení1 KS
PopisParametry
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše